חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי
אייל רכטמן מאמן כושר אישי

אייל רכטמן מאמן כושר אישי

מחיר מינימום לשיעור: 100 ₪
סה"כ מדרגים: 1 דירוג ממוצע: 5
2071
אייל רכטמן מאמן כושר אישי אייל רכטמן מאמן כושר אישי אייל רכטמן מאמן כושר אישי
הגדל

אייל רכטמן

כמאמן כושר ותיק בעל ותק של 12 שנים בתחום הספורט, אימנתי עשרות מתאמנים ובניתי מאות תוכניות אימון שונות המותאמות לכל גיל ומצב גופני נתון.

אפשר להרגיש בכל אימון שאני מעביר את הרקע שלי כמדריך פילאטיס: יציבה נכונה, בסיס חזק (שרירי ליבה) ומודעות עצמית לגוף הם היסודות המרכזיים ששומרים עלינו מפציעות ומאפשרים לנו לבצע את הפעילות היום יומית בקלילות וביעילות.

מאמן כושר אישי- לפי תפיסת עולמי, מתאים עצמו להרגשה הכללית של המתאמנים ביום האימון- ואכן תוכניות האימון שלי הן מאוד דינאמיות ומשתנות תדיר- הן כדי לשמור על עניין במהלך האימון האישי(בשונה מחדר כושר- בו תוכניות האימון משתנות כל כמה חודשים) והן כדי להתאים למצב הרוח של המתאמנים ביום האימון(מצב הרוח משפיע על היכולות הפיזיות של המתאמן).

השינוי מתחיל בכם… המחויבות שלי לתהליך שתעברו תהיה גדולה כמחויבות שלכם לעצמכם מאחר ואני רואה בכך שליחות לעזור לכן ולכם למצוא את השמחה באימון הגופני ולהפוך את הכושר לחלק אינטגרלי בחיים שילווה אתכם ואתכן גם אחרי שדרכנו יפרדו.

אני מתנצל מראש על תופעות הלוואי של האימון: מרץ, חיוניות, שיפור באיכות החיים וכמובן ירידה במסת השומן, צמצום בהיקפים ועליה במסת שריר(“חיטוב”).

אימון הכושר האישי יתקיים בביתכן, בחוץ(אם יש מזג אוויר יפה) או בסטודיו שלי בפרדס חנה כל זאת בלווי אביזרי כושר שונים ומגוונים.

 

שאלות ותגובות מתאמנים אייל רכטמן מאמן כושר אישי

המתאמנים של אייל

הירשמו בחינם כמתאמנים של אייל אפשרו לו לאמן אתכם דרך האתר!

מאמרי מאמנים

איך לבנות הרגלים חזקים?

מאת מאי קמחי)
הרגיל הם הבסיס הכי חשוב שמדובר בהתמדה, מוטיבציה היא זמנית, אבל אם מתבססים על הרגלים סביר להניח שתתמידו לאורך זמן במה שתעשו! אז איך אפשר לבנות הרגל?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

השאר הודעה פרטית למאמן

אייל רכטמן מאמן כושר אישי