חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי
מיה ספורט

מיה ספורט

מחיר מינימום לשיעור: 180 ₪
סה"כ מדרגים: 4 דירוג ממוצע: 3.75
3076
מיה ספורט

מי'ה ספורט ברק-דהרי

בניית תוכנית אישית ומגוונת כדי להגיע למטרה ששמת לפנייך, בין אם זה הרזייה, חיטוב, שיפור סיבולת לב ריאה וכו'. התוכנית משלבת את כל מרכיבי הכושר הגופני כאשר בראשה אנו מתמקדים ושמים דגש לאורך כל האימונים על שיקום הגוף, תחזוקתו וייעילותו לאורך השנים.  

מעקב אישי והדרכה, טיפים ותוכניות אימון לימים שאנו לא נפגשות, בכדי שתוכלי לשמור על התוצאות שהשגנו בעצמך. נדאג לייעל את האימונים בכך שברגע שתסיימי את המפגשים איתי תוכלי להמשיך ולשמור על התוצאות שהשגת ע"י כך שסיגלת לעצמך אורח חיים בריא ונכון. 

אם את מרגישה "מפורקת" אחרי יום עבודה, מוטשת מהתרוצציות אחרי הילדים, זה בדיוק מה שאת זקוקה לו- אימון שיגרום לך להרגיש חיונית , ערנית, בעלת מרץ וכוח- חזקה מתמיד. 

שיטת אימון זו מתאימה ביותר לנשים אחרי לידה ולפניה , שכן חיזוק רצפת האגן , חיזוק הגוף ובניית השרירים חייוניים לתקופות אלו ,קל וחומר לעתיד הרחוק . 

האימונים מורכבים מענפי הספורט השונים, כגון: יוגה, פילאטיס, קיקבוקס, אירובי, מדרגה, אירובי דאנס, עבודות עם מכשירים, ועוד... אך כמובן לכל אחת מותאמת הפעילות המתאימה לה באופן אישי ובהדרגה.  והכי חשוב תוצאות תוך כדי הנאה

האימונים מתבצעים בבית המתאמנת או במקום המתאים לה ביותר. אז נתראה אצלך............שלך בכל שאלה מי'ה ספורט. 

 

שאלות ותגובות מתאמנים

המתאמנים של מי'ה ספורט

הירשמו בחינם כמתאמנים של מי'ה ספורט אפשרו לה לאמן אתכם דרך האתר!

מאמרי מאמנים

חוסר תמיכה מהסביבה בזמן תהליך של שינוי

מאת מאי קמחי)
חוסר תמיכה מהסביבה בזמן תהליך של שינוי היא תופעה נפוצה, מה המשמעות שלה ואיך אפשר להתמוד איתה?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

השאר הודעה פרטית למאמן