חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי
סאל כושר ובריאות

סאל כושר ובריאות

מחיר מינימום לשיעור: 175 ₪
סה"כ מדרגים: 0 דירוג ממוצע: 0
2571
סאל כושר ובריאות~1 סאל כושר ובריאות~1 סאל כושר ובריאות~1
הגדל

סאל כושר ובריאות

מגוון אימונים מרתקים בסאל כושר ובריאות!

 

אימוני כושר הפכו להיות חלק מן החיים של רבים מאיתנו. כולנו רוצים לשמור על כושר גופני ועל גזרה נאה, ולשם כך אנו משקיעים באימוני כושר מסוגים שונים. סאל כושר ובריאות מציעה לכם סטודיו מאובזר ומגוון סוגים של אימונים!

 

האימונים הייחודיים שלנו

 

אנו, בסאל כושר ובריאות, יודעים שאתם מבינים את החשיבות של הפעילות הגופנית. אך אנו גם מבינים, שקשה לרבים מאיתנו להתמיד בפעילות גופנית, במיוחד אם היא אינה מעניינת או אינה מגוונת. לכן אנו מציעים לכם מגוון אימוני כושר ייחודיים ומעניינים, אשר מאפשרים לכם לגוון בסוג הפעילות, בקצב שלה ובדרגת הקושי שלה, וליהנות מפעילות גופנית מעניינת לאורך זמן. מה אנו מציעים?

 

אימוני רצועות מתיחה (TRX)

 

לאימוני רצועות מתיחה מספר יתרונות חשובים, אשר הופכים אותם לנפוצים ואהובים מאד על מתעמלים רבים. האימון באמצעות רצועות מתיחה יעיל בהרבה מאשר אימון דומה באמצעות משקולות. ומדוע? מכיוון שרצועות המתיחה מפעילות התנגדות נוספת על שרירי הגוף. בעוד המשקולות מפעילות רק את כוח המשיכה, הרי שרצועות המתיחה מטבען רוצות להתכווץ חזרה לגודלן המקורי, מה שמוסיף לחת ועוצמה על כל אימון שמתבצע על ידן. בנוסף, רצועות מתיחה (TRX) מאפשרות שינוי מהיר בעוצמת הקושי של התרגילים, לכאן או לכאן מכיוון שניתן בקלות רבה לקצר את הרצועות, במטרה ליצור עומס כבד יותר על השרירים, או לחילופין לשחרר מעט ולהאריך את הרצועה, על מנת להקל ולהעניק לגוף מעט מנוחה.

 

אימוני קרדיו

 

אימוני קרדיו הם שיטת אימון חדשה יחסית שהולכת ונעשית נפוצה יותר ויותר בארץ. זהו אימון אינטנסיבי במיוחד, אשר משלב אימון אירובי ושריפת קלוריות עם אימון עיצוב וחיזוק שרירים. אימוני קרדיו מתבצעים במספר מחזורי אימון בני כ-10 דקות, כאשר לאחר כל מחזור עורכים שחרור והרפיה, ומתחילים מחדש.

 

אירובי רצפה

 

אימון אירובי הוא אימון אשר עובד על סיבולת לב-ריאה ועל שריפת קלוריות. אירובי רצפה הוא שיעור שבו נעשים תרגילים אירוביים, ללא שימוש באבזרים נוספים. אירובי רצפה מתבצע כולו על הרצפה, ובמהלך השיעור נבנית קומבינציה כלשהי שעליה חוזרים שוב ושוב במהלך האימון.

 

אירובי מדרגה

 

אימון אירובי מדרגה הוא אימון אירובי שבו נעשה שימוש בכלי עזר – המדרגה. מדרגה לאירובי היא מדרגה נמוכה (אם כי ניתן להוסיף לה גובה בשלבים מתקדמים יותר) אשר משתלבת בתול האימון האירובי. במהלך האימון עולים ויורדים מן המדרגה בצורות שונות ומגוונות, מה שמגביר את הפעילות ושורף יותר קלוריות.

 

רוצים ליהנות מאימונים ייחודיים? בואו ליהנות בסאל כושר ובריאות!

שאלות ותגובות מתאמנים

המתאמנים של סאל כושר

הירשמו בחינם כמתאמנים של סאל כושר אפשרו לו לאמן אתכם דרך האתר!

מאמרי מאמנים

איך לבנות הרגלים חזקים?

מאת מאי קמחי)
הרגיל הם הבסיס הכי חשוב שמדובר בהתמדה, מוטיבציה היא זמנית, אבל אם מתבססים על הרגלים סביר להניח שתתמידו לאורך זמן במה שתעשו! אז איך אפשר לבנות הרגל?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

השאר הודעה פרטית למאמן