חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי
עמית לכושר

עמית לכושר

מחיר מינימום לשיעור: 0 ₪
סה"כ מדרגים: 2 דירוג ממוצע: 1.5
2973
עמית לכושר עמית לכושר עמית לכושר עמית לכושר
הגדל

עמית טלמון

עמית לכושר, הוקם בשנת 1995 ע"י סרן (מיל') בשייטת 13,עמית טלמון, בוגר B.A. במנהל עסקים ובוגר ביה"ס למאמנים של מכון וינגייט. עמית שרת 7 שנים כמפקד צוות לוחמים וכמפקד קורסים בביה"ס להכשרת לוחמים בשייטת והנו בעל רקע וניסיון של שנים רבות בתחומי ההדרכה , החינוך והכשרת הנוער לקראת גיוס.
 

 

החזון שעמד מאחורי הקמת המרכז :
"הגעה לכל נער/ה במדינת ישראל ומתן אפשרות להכין עצמו לשירות צבאי מועיל ואיכותי תוך מיצוי הפוטנציאל האישי,עבודת צוות ומנהיגות"
 

 

עמית לכושר – המרכז הישראלי לקראת גיוס, פועל בעשרות מרכזי אימון ברחבי הארץ ומכשיר מדי שנה אלפי בני נוער לקראת גיוסם ליחידות הלוחמות והמיוחדות בצה"ל.
 

עמית לכושר, חרט על דגלו את נושא המקצוענות בתחום הכנת הנוער לקראת גיוס מבחינה מנטלית, פיסית, שיפור עצמי ועבודת צוות, מנהיגות ושאיפה למצוינות.
 

דפוסי הפעילות והסטנדרטים הייחודיים אליהם אנו שואפים ומכוונים את חניכי הקורס נועדו ע"מ להכשיר אותם להתמודדות עם תקופת השירות הראשונה,להפיג חרדות, אי וודאות וסימני שאלה שלעיתים מעמידות את החייל בפני קשיים שע"י הכנה נכונה היו נמנעים.
 

תוכנית הקורס מותאמת מבחינת סרגל המאמצים לשלב ההתפתחות שבו נמצאים החניכים ע"מ להכשירם ולהביאם למטרה מוכנים וללא פציעות.

 

שאלות ותגובות מתאמנים עמית לכושר

המתאמנים של עמית

הירשמו בחינם כמתאמנים של עמית אפשרו לו לאמן אתכם דרך האתר!

מאמרי מאמנים

איך לבנות הרגלים חזקים?

מאת מאי קמחי)
הרגיל הם הבסיס הכי חשוב שמדובר בהתמדה, מוטיבציה היא זמנית, אבל אם מתבססים על הרגלים סביר להניח שתתמידו לאורך זמן במה שתעשו! אז איך אפשר לבנות הרגל?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

השאר הודעה פרטית למאמן

עמית לכושר