חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי
שיראל הלל יועצת כושר ומאמנת אישית

שיראל הלל יועצת כושר ומאמנת אישית

מחיר מינימום לשיעור: 130 ₪
סה"כ מדרגים: 3 דירוג ממוצע: 3
4166
שיראל הלל יועצת כושר ומאמנת אישית שיראל הלל יועצת כושר ומאמנת אישית שיראל הלל יועצת כושר ומאמנת אישית שיראל הלל יועצת כושר ומאמנת אישית
הגדל

שיראל הלל

אימון כושר אישי עד אליך! שיראל הלל (לנשים בלבד!)

במקום שמתאים לך בבית או בפארק, ובזמן שמתאים לך בבוקר, בצהריים או בערב.

איך זה עובד? בוחרים איפה להתאמן (בבית או בפארק) ומתי להתאמן (בבוקר, בצהריים או בערב) ואני שיראל הלל אגיע עד אליך בזמן ובמקום שהכי מתאימים לך, והכל במחירים משתלמים נוחים במיוחד.

נעים להכיר אני שיראל הלל ואני מאמנת כושר אישית

מעוניינת באימונים אישיים עד אליך ?

בתקופה שבה הולכת וגוברת המודעות לחשיבותו של אורח חיים בריא ופעיל, האימון האישי מציע יתרונות רבים, לרבות יתרון בריאותי ואחוזי הצלחה גבוהים יותר. בניית תכנית אימונים מקצועית יכולה להתאים לאורח החיים שלך וגם למסגרת התקציב שעומדת לרשותך, וכך תוכלי להגיע ליעדים שהצבת לעצמך ביתר קלות.

אני שיראל הלל פועלת בתחום כבר מעל חמש עשרה שנים, אני מציעה את הידע והנסיון הרב למתאמנות החל ממתבגרות ועד לנשים בגיל השלישי או נשים בהיריון ואחרי לידה.
מלבד ההתאמה לצרכים של כל מתאמנת, למבנה גופה ולשגרת חייה, האימון נעשה בכל מקום שבו תבחריחצר שכונתית, פארק קרוב ואו הרחק מעיניהן הבוחנות של כלל האנשים בבית הפרטי שלך.

המלצות וסרטונים אפשר למצוא בגוגל בשפע!
אני שיראל הלל אלווה אותך שלב אחר שלב באופן המתאים לך.

את לא תרגישי לרגע חוסר חשק או לבד אני תמיד אעודד כשצריך, אעזור לך לא לוותר לעצמך ובעיקר, אעזור לך להגיע לתוצאות המיוחלות עליהן חלמת.

הירשמי עכשיו לאימון אישי ותוכלי ליהנות מהטבה משמעותית שתסייע לך להגיע ליעדים שלך במחיר משתלם.

סוגי האימונים לבחירהחיטוב ועיצוב הגוףאימוני TRX, אימוני כושר לנשים בהריון ולנשים לאחר לידהאימוני כושר קבוצתייםאימונים לגיל השלישי 60+ , התעמלות במיםבוגרת וינגייט בהצטיינות בתחום המחול האירובי ועיצוב. בנוסף,  מתמחה בשיעורי קיקבוקס, ספינינג, פיטבול, מתיחות. כמו כן מעבירה שיעורי core התעמלות בונה עצם ובריאותית. מתמחה בשיעורי קבוצות ואימונים אישיים ועוד..

 

 

 

שאלות ותגובות מתאמנים שיראל הלל יועצת כושר ומאמנת אישית

המתאמנים של שיראל

הירשמו בחינם כמתאמנים של שיראל אפשרו לה לאמן אתכם דרך האתר!

מאמרי מאמנים

איך לבנות הרגלים חזקים?

מאת מאי קמחי)
הרגיל הם הבסיס הכי חשוב שמדובר בהתמדה, מוטיבציה היא זמנית, אבל אם מתבססים על הרגלים סביר להניח שתתמידו לאורך זמן במה שתעשו! אז איך אפשר לבנות הרגל?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

השאר הודעה פרטית למאמן

שיראל הלל יועצת כושר ומאמנת אישית