חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי
Natalie Ravitz

Natalie Ravitz

מחיר מינימום לשיעור: 350 ₪
סה"כ מדרגים: 2 דירוג ממוצע: 5
8968
Natalie Ravitz Natalie Ravitz Natalie Ravitz Natalie Ravitz Natalie Ravitz Natalie Ravitz Natalie Ravitz
הגדל

נטלי רביץ

נטלי רביץ הנה כוריאוגרפית, רקדנית ומורה בכירה כיום בישראל בסגנון ג'אז לירי ו'היפ-הופ'.
סגנונה הייחודי מבטא טכניקה ברמה גבוהה ביותר בשילוב של המון עוצמה ורגש, וירטואוזיות, כוח, אלמנטים תנועתיים, פרפורמיות ומוזיקליות מדויקת.

יכולת ריקוד מדהימה, סגנון ייחודי ויצירה ברמה גבוהה הביאו את נטלי למעמדה כיום ככוריאוגרפית ומורה לריקוד בבתי ספר רבים למחול בישראל ביניהם: סטודיו B בת"א, סטודיו DANCITY בהרצליה ועוד. כמו כן, מעבירה סדנאות בתחום ומלמדת בקורסי הכשרת רקדנים ומורים למחול.  בנוסף, כבשה במות רבות ברחבי הארץ והשתתפה בקליפים שונים.

2015 - כוריאוגרפית ורקדנית ראשית במחזמר "רומיאו ויוליה"מאת ז'ראר פרסגורביק (פאריז) עפ"י וויליאם שייקספיר. הפקה בינלאומית שעלתה בתאטרון גשר, ת"א". 

נטלי שואפת להקניית ערך מוסף בכל שיעור ומאמינה במתן יחס אישי לכל תלמיד על מנת למקסם את הפונציאל הגלום בו ולהפוך אותו לרקדן מקצועי בעתיד. "אני מאמינה שרצון, נחישות ועבודה קשה יביאו אותנו להישגיות והצלחה, הן מצד הרקדן והן מצד המורה. ה'אני מאמין' שלי הוא - לאתגר, לחדש, להפתיע ולשפר. ותמיד - לכוון הכי גבוה שרק אפשר". 

את החומר והשפה התנועתית שלי אני יוצרת ע"י בחינה תמידית של הגוף בחלל, השראה מוזיקאלית בשילוב של סיפור או רגש - דבר המייצר מקוריות והתחדשות תנועתית בנוסף לאלמנטים הדרושים מעולם הג’אז.

לעדכונים, תמונות וסרטונים משיעורים - הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלי ! :)

https://www.facebook.com/NatalieRavitzDanceChoreographyArt

https://www.facebook.com/natalie.ravitz

שאלות ותגובות מתאמנים Natalie Ravitz

המתאמנים של נטלי

הירשמו בחינם כמתאמנים של נטלי אפשרו לה לאמן אתכם דרך האתר!

מאמרי מאמנים

איך לבנות הרגלים חזקים?

מאת מאי קמחי)
הרגיל הם הבסיס הכי חשוב שמדובר בהתמדה, מוטיבציה היא זמנית, אבל אם מתבססים על הרגלים סביר להניח שתתמידו לאורך זמן במה שתעשו! אז איך אפשר לבנות הרגל?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

השאר הודעה פרטית למאמן

Natalie Ravitz