חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי
bokwafitness

bokwafitness

מחיר מינימום לשיעור: 150 ₪
סה"כ מדרגים: 0 דירוג ממוצע: 0
2667
bokwafitness bokwafitness bokwafitness bokwafitness
הגדל

ננסי נעמה

נטרופתית מזה 5 שנים, בעלת קליניקה בחיפה העוסקת בירידה במשקל, העבודה בעיקר על הקניית הרגלי חיים נכונים ושיוני אורח חיים כבר שנה מדריכת ומאמנת של BOKWA FITNESS. השילוב בין תוזנה נכונה וBOKWA תורם המון לירידה במשקל ועיצוב הגוף. אני היחידה בארץ שיכולה להכשיר מדריכים להיות מדריכי BOKWA.

BOKWA זאת תוכנית כושר קבוצתית חדשה שמתפשטת בעולם בצורה מאוד מהירה. בעולם אפשר למצוא את BOKWA במכוני כושר הגדולים,סטודיואים קטנים, בתי ספר ומרכזים קהילתיים. המשתתפים עומדים בתור כדי לחוות את ה BOKWA 
במה BOKWA שונה משאר תוכניות הכושר BOKWA זה לא ריקוד אין כוריאוגרפיה ואין ספירת צעדים, המשתתפים מציירים אותיות ומספרים ברגליהם תוך כדי תנועה לצלילי המוזיקה והקצב בצורה חופשית. 
למי מתאים BOKWA ??
BOKWA מתאימה לכולם כן כן לכולם מילד בגיל 4 שנים עד למבוגרים, נשים, גברים, אנשים עם רגליים שמאליות ורקדנים מקצועניים. משתתפים בגילאים שונים יכולים להיות באותו אימון עושים את אותו הדבר עם אותה מוזיקה וקצב.

זה הדף העסקי של BOKWA FITNESS ISRAEL בפייסבוק 

https://www.facebook.com/bokwafitnessisrael

 

שאלות ותגובות מתאמנים bokwafitness

המתאמנים של ננסי

הירשמו בחינם כמתאמנים של ננסי אפשרו לה לאמן אתכם דרך האתר!

מאמרי מאמנים

איך לבנות הרגלים חזקים?

מאת מאי קמחי)
הרגיל הם הבסיס הכי חשוב שמדובר בהתמדה, מוטיבציה היא זמנית, אבל אם מתבססים על הרגלים סביר להניח שתתמידו לאורך זמן במה שתעשו! אז איך אפשר לבנות הרגל?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

השאר הודעה פרטית למאמן

bokwafitness