איך לעזור למישהו שאנחנו אוהבים להתחיל להתאמן?

07/10/2019 מאת: מאי קמחי

כל מי שמתאמן יודע כמה זה חשוב ומהנה והיה רוצה להעביר את זה גם לאנשים שהוא אוהב, אבל איך אפשר לעזור למישהו שאנחנו אוהבים להתאמן?

זו שאלה שנשאלתי ע״י אחד העוקבים לפני כמה שבועות, שאלה שהתקשתי לענות עליה. הרבה אנשים שואלים אותי את זה, ״איך אני יכול/ה לשכנע את אמא/אבא/סבתא/בן הזוג וכו׳ להתחיל להתאמן?״.

 

הפוסט הזה יעזור לכם להבין מה אפשר ומה אי אפשר לעשות בשביל מישהו שאנחנו רוצים שיתחיל להתאמן. אתחיל בלומר שאנחנו לא יכולים לעשות כושר בשביל מישהו, ואנחנו לא יכולים להכריח אף אחד או לכפות על אנשים להתאמן, לכל אחד יש את הזכות לבחור איך הוא חי את חייו.

 

מה לא לעשות?

להיות שיפוטיים

לנסות לכפות על מישהו להתאמן

לגרום למישהו להרגיש רע ולא בנוח

להשוות מישהו לאחרים

 

מה כן לעשות?

להקשיב

לתמוך להציע עזרה

להציע להצטרף לאימון יחד

 

כל אחד צריך את הזמן שלו, לא כולם מוכנים לתהליכים שאתם מוכנים אליהם, וזה בסדר! להרבה אנשים כושר יכול להיקשר לחוויות שונות, יכול להיות לחוויות של חוסר הצלחה, של קושי, של תחושה שלא יודעים מה לעשות ושל תחושה של תסכול. מה שאפשר לעשות עם החוויות האלו זה לנסות ליצור חוויות חדשות ולקשר כושר לדברים חיוביים יותר. הצעות פרקטיות לדוגמא:

 

1. לשבת עם אותו אדם ולנסות להבין יחד איזה ספורט אתם חושבים שהוא אולי יאהב ולראות איפה ומתי אפשר להתנסות בסוגי הספורט האלו.

 

2. לתת מתנה שיכולה לעזור להתחיל, למשל לקנות אימון אישי עם מאמן/ת, כניסה לקיר טיפוס/בריכה/סטודיו וכו׳.

 

3. ללכת יחד איתו לפעילויות שונות ולהתנסות יחד, לתמוך בו ולנסות ליצור חוויה חיובית ומהנה (ע״י עידוד, צחוקים, עזרה וכו׳).

 

חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי

עוד בכותרות

איך לבנות הרגלים חזקים?

מאת מאי קמחי)
הרגיל הם הבסיס הכי חשוב שמדובר בהתמדה, מוטיבציה היא זמנית, אבל אם מתבססים על הרגלים סביר להניח שתתמידו לאורך זמן במה שתעשו! אז איך אפשר לבנות הרגל?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

כניסת משתמשים

: :
שכחת סיסמה

מאמן ועדיין לא הצטרפת?!

לחץ כאן ◄