בטן שטוחה חודש מהיום!

06/12/2015 מאת: יהונתן ארנון

בטן שטוחה בפחות מחודש אחד! יש אין ספור כרזות כאלה, תעשו לי טובה ואל תאמינו לשקרים האלה...

בטן שטוחה חודש מהיום!
מעטים מאוד האנשים ברי המזל שיכולים להגיע לבטן שטוחה בתוך חודש, וכמובן שיש פרמטר מאוד חשוב של מצב התחלתי של המתאמן. זה נשמע הגיוני שאדם השוקל מעל ל 150 קילו יגיע למצב של בטן שטוחה תוך חודש? איך אפשר להבטיח הבטחה שכזאת?
כמאמן אישי ואיש תנועה אני נתקל הרבה בשאלה איך להסיר שומן מהבטן.
התשובה היא שלא ניתן "לבחור" מאיפה להוריד את השומן מהגוף. הדרך בה הגוף מנהל את מאגרי השומן היא מחוץ לשליטתנו וזה משתנה מאדם לאדם.
מה שכן ניתן לעשות זה להוריד את אחוזי השומן הכללים בגוף ועל ידי כך להוריד גם את השומן הביטני.
לכן ביצוע של מאות כפיפות בטן ביום לא "ישרוף" את השומן הביטני, אולי זה יגרום לבטן שלכם להיות חזקה במקרה הטוב, או פריצת דיסק במקרה הרע. אבל השומן "שישרף" במהלך האימון הנ"ל לא ירד דווקא מהבטן.
הורדת אחוזי השומן מהגוף הוא עיניין של אורח חיים. צריך לשלב תזונה נכונה ביחד עם פעילות גופנית. צריך להפנים שבחיים אין קיצורי דרך וגם מה שבא בקלות באותה הקלות יעלם. לכן אני ממליץ להתייעץ בתחילת התהליך עם איש מקצוע שיראה את הדרך הקלה והמהירה ביותר, עד שהמתאמן יוכל להתמיד בעצמו ולשמור על אורח חיים שכזה בלי עזרה.
לקראת הקיץ הרבה אנשים נזכרים שהם צרכים לשדרג את הגוף שלהם לקראת עונת הרחצה, בדרך כלל הם מעלים משקל בתקופת החורף, כי גם ככה הבגדים מסתירים את הגוף וגם אוכל עוזר לחמם את גופינו אבל שוב אני מזכיר בטן שטוחה זה עיניין של אורח חיים, ולא עיניין של תקופה, מי שאגר שומנים בחורף לא יכול לצפות לבטן שטוחה תוך חודש בקיץ.
אתם מוזמנים לפנות אלי לגבי כל שאלה או הכוונה לאורח חיים בריא וחטוב.


בטן שטוחה בפחות מחודש, אל תאמינו לכל סלוגן

חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי

עוד בכותרות

איך לבנות הרגלים חזקים?

מאת מאי קמחי)
הרגיל הם הבסיס הכי חשוב שמדובר בהתמדה, מוטיבציה היא זמנית, אבל אם מתבססים על הרגלים סביר להניח שתתמידו לאורך זמן במה שתעשו! אז איך אפשר לבנות הרגל?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

כניסת משתמשים

: :
שכחת סיסמה

מאמן ועדיין לא הצטרפת?!

לחץ כאן ◄