למה אתה כן צריך מאמן אישי

26/02/2016 מאת: דנה גת

כל הסיבות למה אימון אישי עם מאמן מתאים לכולם ועדיף לכולם

למה אתה כן צריך מאמן אישי
Image courtesy of patrisyu at FreeDigitalPhotos.net

החלטתי לכתוב את המאמר הזה בעקבות שיחה עם לקוח שלי.

הוא אמר לי בסוף אימון מתיש במיוחד (ומהנה, יש לציין) שהוא מעולם לא חשב שהוא צריך מאמן אישי כי אם הוא מחליט ללכת לחדר כושר הוא ילך לא משנה מה הוא לא צריך את המאמן שיחכה לו שם אבל עכשיו הוא מבין למה הוא כן צריך מאמן אישי ולא סתם תוכנית אימון.

יש הרבה סיבות למה לקחת מאמן אישי ורק אחת לא (כסף) אבל גם את זה רוב הפעמים ניתן לפתור...או שחותכים שדברים אחרים (נגיד אלכוהול הכל כך מיותר והכל כך מזיק) או שעושים אימונים אישיים בקבוצות קטנות וזה מוזיל לפעמים ביותר מ50% את העלויות.

סיבה מספר אחת למה לקחת מאמן אישי היא כמובן מוטיבציה. הרבה אנשים צריכים את המישהו הזה שיחכה להם בחדר כושר שיוודא שהם מגיעים וזה יותר קל אם שילמת כי אנחנו חושבים מהארנק...

אבל מה עם שאר הסיבות?

מה עם העובדה שתוכנית אימון בחדר כושר היא סבבה ועדיפה מכלום אבל לעשות אותו אימון שוב ושוב זה לא יעיל ולא בריא ועבודה עם מאמן אישי דואגת שכל אימון אתה מתקדם לא רק פעם בחודש (במקרה הטוב).

או, בטיחות? רוב האנשים לא יודעים מה הם עושים והם פוצעים את עצמם...כל הדלקות כתפיים האלו יכולות להמנע...בכל שנותי כמאמנת מעולם אף אחד מהלקוחות שלי לא סבל מדלקת כלשהי אז איך אני רואה את זה אצל כל מתאמן ממצוע כמעט בחדר כושר? אימון לא נכון ולא בטוח - גם התרגיל עצמו וגם ההתקדמות של המשקלים צריכה להיות בצורה מסוימת לא סתם להרים שמקל כלשהו כי זה נראה לך סבבה.

אבל הסיבה הכי חשובה לקחת מאמן אישי?

אתם לעולם, לעולם לא תדחפו את עצמכם מבחינת פיזית כמו שמישהו אחר ידחוף אותכם, ואפילו יותר מזה - אתם אפילו לא מודעים למה אתם מסוגלים כי אתם מפחדים להרגיש את הגוף שלכם וזה חבל כי זה יותר כיף ממש שנראה.

לסיכום: קחו מאמן אתם לא תצטערו אל זה ובינינו הרוב כן יכולים להרשות לעצמם זה עניין של עדיפות והגוף שלכם צריך להיות עדיפות גבוה מאוד....

חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי

עוד בכותרות

איך לבנות הרגלים חזקים?

מאת מאי קמחי)
הרגיל הם הבסיס הכי חשוב שמדובר בהתמדה, מוטיבציה היא זמנית, אבל אם מתבססים על הרגלים סביר להניח שתתמידו לאורך זמן במה שתעשו! אז איך אפשר לבנות הרגל?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

כניסת משתמשים

: :
שכחת סיסמה

מאמן ועדיין לא הצטרפת?!

לחץ כאן ◄