משמנה לאנורקסית לחזקה

11/10/2014 מאת: דנה גת

איך הפכתי מילדה שמנה לנערה אנורקסית לאישה חזקה

משמנה לאנורקסית לחזקה

זה המאמר הראשון מסדרת מאמרים שכתבתי במיוחד לאתר הזה.

טעויות נפוצות (ולצערי הרב אני אומרת שבישראל הבעיה יותר נפוצה מארצות אחרות) בנוגע לכושר:

"בנות לא צריכות להרים מעל 3 קילו כי זה גורם להן להראות גבריות" - אין דבר שיותר מחמם אותי מבחורה שאומרת את זה בגלל שזה חוסר כבוד לכל המין הגברי שאתן לא מבינות! איך אתן מעיזות לחשוב שזה כל כך קל לעלות מסת שריר? אתן יודעות כמה בנים קורעים את התחת בשביל לעלות שריר ואז אתן מגיעות וחושבות שזה הולך לקרות לכן בטעות? יש לכן טסטוסטרון? אתן לוקחות תוסף טסטוסטרון? אז למה שתראו גבריות? זה בלתי אפשרי!!!!! זה כמו להגיד שאם את מקשיבה למוזיקה של עיידן רייכל את תהפכי להיות אתיופית...הגוף לא עובד ככה!

"אם אתן רוצות להראות כמו דוגמניות אתן צריכות לעשות רק אירובי" לא משנה כמה אירובי תעשי את לא הולכת להראות כמו ג'יזל. היא ג'יזל מסיבה. לא משנה כמה אירובי תעשי לא יהיה לך רווח בין הירכים אלא אם נולדת ככה. זה איך שהעצמות שלך בנויות, את לא יכולה לשנות את העצמות שלך! לעצמות שלך יש את הצורה שלהן ולא משנה כמה שעות תבזבזי על ההליכון זה לא ישנה את זה.

"את צריכה לעשות פילאטיס בגלל שזה מאריך לך את השריר" אני כותבת את זה בתור מדריכת פילטאיס. אני אוהבת פילטאיס ואני חושבת שזה שיטה גאונית ובריאה ברמות שאתן לא מבינות לפעמים אבל זה לא מאריך לך את השריר מהסיבה הפשוטה שזה פשוט לא אפשרי! השריר שלך מתחיל בנקודה מסוימת בגוף שלך ונגמר בנקודה אחרת אלא אם את פותחת את הגוף שלך ומסדרת אותו מחדש זה לא הולך לקרות!

וזהו להפעם

תזכרו על שבוע אני יפרסם מאמר לעזור לכן

אני מאמינה בך!

דנה

חיפוש מאמן

:
:
:
:
טווח מחירים:

חיפוש מאמן

מין: זכר נקבה לא רלונטי

עוד בכותרות

חוסר תמיכה מהסביבה בזמן תהליך של שינוי

מאת מאי קמחי)
חוסר תמיכה מהסביבה בזמן תהליך של שינוי היא תופעה נפוצה, מה המשמעות שלה ואיך אפשר להתמוד איתה?
לכתבה המלאה
לעוד כתבות

כניסת משתמשים

: :
שכחת סיסמה

מאמן ועדיין לא הצטרפת?!

לחץ כאן ◄